A képzésen résztvevő iskolák

KIP-ET MEGISMERŐ ÉS A KIP KÉPZÉSEN RÉSZTVEVŐ ISKOLÁK

A KIP-et elsőként bevezető hazai közoktatási intézmény

  •            Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskola, Hejőkeresztúr

A KIP-et alkalmazó általános iskolák

  •             Pécsi Szieberth Róbert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
  •             Csány-Szendrey Általános Iskola Rezi Tagintézménye, Rezi
  •             Galgamácsai Fekete István Általános Iskola, Galgamácsa
  •              Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája, Kecskemét
  •              Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
  •              Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye, Nyíregyháza
  •              Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pitvaros
  •              Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Miskolc
  •              Szeged és Térsége Eötvös József Gim., Ált. Iskola Pallavicini Sándor Ált. Iskolája, Sándorfalva
  •              Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
  •              Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Szolnok

KIP-et alkalmazó középiskolák:

  •             Budapesti Komplex SzC Pogány Frigyes Szakgimáziuma
  •             Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziuma
  •             Budapesti Komplex SzC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  •             Budapesti Komplex SZC Mándy Iván Szakközépiskolája és Szakiskolája
  •             Budapesti Komplex SZC Újbudai Szakiskolája
  •             Budapesti Komplex Kozma Faipari Technikum
  •             Budapesti Komplex SZC Kaesz Gyula Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  •             Budapesti Komplex SZC Kozma Lajos Faipari Szakgimnázium

 Képzett középiskolák:

  •            Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
  •            Budapesti Komplex SZC Modell Divatisk, Iparműv, Ruha-és Bőripari Szakgim. és Szakközépiskolája
  •             Budapesti Komplex SZC Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari Szakgimnáziuma
  •             Budapesti Komplex SZC Ybl Miklós Építőipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskoláj
  •             Budapesti Komplex SzC Kézművesipari Szakgimnáziuma
  •             Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Veres Péter Gim., Szakgim. és Szakképzőisk, Balmazújváros
  •             Széchenyi István Mezőgaz. és Élelmiszerip. Szakgim., Szakköz. és Kollégium, Hajdúböszörmén
  •             Avasi Gimnázium, Miskolc
  •             Don Bosco Által. Iskola, Szakközépisk., Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Kazincbarcika
  •             Székesfehérvári SzC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimn. és Szakközépisk., Székesfehérvár

Képzett általános iskolák

  • Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Benedek Elek Tagiskolája, Alsózsolca
  • Bán Zsigmond Református Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Tiszafüred
  • Bátai Hunyadi János Általános Iskola, Báta
  • Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  • Bőcsi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bőcs
  • Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Budapest
  • Budapest IX. kerületi Molnár Ferenc Kéttannyelvű Általános Iskola
  • Budapest XX. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
  • Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Művészetoktatási Iskola, Alsógöd
  • Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos
  • Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Csongrád
  • Czabán Általános Iskola, Budapest
  • Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola
  • Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fábiánsebestyén
  • Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csere-erdő Általános Iskolája, Hencida
  • Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola, Hódmezővásárhely
  • Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda, Túrkeve
  • Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola
  • Kisteleki Általános Iskola, Kistelek
  • Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Laki Körzeti Általános Iskola, Lak
  • Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye, Makó
  • Mátray Gábor Általános Iskola, Nagykáta
  • Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Munkácsy Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája, Miskolc
  • Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Győri Kapui Tagiskolája, Miskolc
  • Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája, Miskolc
  • Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola, Óvoda, Szakképző Iskola, Középiskola és Kollégium, Miskolc
  • Ónodi Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola, Ónod
  • Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Rákóczitelepi Tagintézménye, Orosháza
  • Oroszlányi József Attila Általános Iskola, Oroszlány
  • Pécsi Meszesi Általános Iskola Vasas-Hirdi Általános Iskolája
  • Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Sajóbábonyi Deák Ferenc Általános Iskola, Sajóbábony
  • Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola, Sajókeresztúr
  • Székesfehérvári István Király Általános Iskola
  • Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola, Taktaharkány
  • Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola, Tápióbicske
  • Tiszavasvári Általános Iskola
  • Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
  • Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúsámson

DIGI-KIP iskolák                                                                               

  • Alsóvadászi Tompa Mihály Általános Iskola
  • Baktakéki Körzeti Általános Iskola
  • Baktakéki Körzeti Általános Iskola Csenyétei Tagintézménye
  • Csaholci Általános Iskola
  • Forrói Gárdonyi Géza Általános Iskola
  • Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Paszabi Turi Sándor Tagintézmény
  • Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Sényői Tagintézménye
  • Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Tiszaberceli Bessenyei György Tagintézmény
  • Ófehértói Általános Iskola
  • Patay István Általános Iskola, Nyírmada
  • Porcsalmai Kiss Áron Általános Iskola
  • Szalaszendi Körzeti Általános Iskola
  • Szalaszendi Körzeti Általános Iskola Fulókércsi Tagintézménye
  • Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  • Tiszabecsi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Külföldi KIP-pel érintett iskolák, szervezetek

          Románia – Túrterebesi Általános Iskola

          Románia – Sándorhomok – Lázári Petőfi Sándor Általános Iskola Tagintézménye

          Románia – Temesvár, Gerhardium Római Katolikus Teológiai Líceum

          Románia – Temesvár, Bartók Béla Elméleti Líceum

          Románia – Sárközújlak – Petőfi Sándor Általános Iskola

          Románia – Pusztadaróc – Pusztadaróci Általános Iskola

          Szlovákia – Buzita - Buzitai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola

          Szlovákia – Feled – Szombathy Vitkor Alapiskola

          Szlovákia – Rimaszombat – Tompa Mihály Alapiskola

          Szlovákia – Szádalmás - Szádalmási Alapiskola és Óvoda

          Szlovákia – Torna – Alapiskola Torna

Az EFOP-3.1.2-16-2016-00001 azonosítószámú, „A köznevelés módszertani megújítása a végzettség nélküli iskolaelhagyás csökkentése céljából – Komplex Alapprogram bevezetése a köznevelési intézményekben" című pályázat keretében a programot megismerő iskolák:

  • Aba Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kazár; Kazári Telephely
  • Aba Sámuel Általános Iskola; Vizslási Telephely
  • Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola
  • Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola, Naszály
  • Bábolnai Általános Iskola, Banai, Jókai Mór Utca 36. sz. Alatti Telephely
  • Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola, Enying
  • Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  • Besenyőtelki Dr. Berze Nagy János Általános Iskola
  • Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola Telephely
  • Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, 3016 Boldog, Kossuth út 5. Telephely
  • Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola
  • Bükkalja Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskolája, Bogács
  • Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Petőfi Sándor utcai Telephely
  • Csemői Ladányi Mihály Általános Iskola
  • Csurgay Franciska Általános Iskola, Táborfalva
  • Dalmady Győző Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Nagykőrös
  • Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola, 004-es telephelye
  • Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola
  • Egri Arany János Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium
  • Egri Balassi Bálint Általános Iskola, Egerbocsi Telephelye
  • Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
  • Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola Tarnazsadányi Tagiskolája
  • Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
  • Fáy András Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Parád
  • Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola
  • Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sajólád
  • Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent István Tagiskolája, Sajópetri
  • Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Telephelye
  • Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Isaszeg
  • Galgamácsai Fekete István Általános Iskola
  • Gönczy Pál Katolikus Általános Iskola, Karácsond
  • Gubányi Károly Általános Iskola Széchenyi utcai Telephelye, Pilis
  • Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola
  • Halmajugrai Arany János Általános Iskola
  • Hanyi-menti Általános Iskola
  • Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
  • Hernád - Pusztavacs Általános Iskola, Pusztavacsi Tagintézménye
  • Huszka Hermina Általános Iskola, Örkény
  • Szabó István Általános Iskola, Cered
  • Irinyi Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csere-erdő Általános Iskolája, Hencida
  • Jászapáti Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Telephely
  • Jászkarajenői Széchenyi István Általános Iskola
  • Kalász Suli Általános Iskola, Budakalász
  • Kápolnai Tarnavölgye Általános Iskola, Aldebrői Tagiskola
  • Kápolnai Tarnavölgye Általános Iskola Feldebrői Telephelye
  • Kisbéri Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola Petőfi Sándor Általános Iskola, Etei telephelye
  • Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola
  • Kisnánai Szent Imre Általános Iskola
  • Kompolt-Nagyúti Általános Iskola
  • KOSZISZ Királyfalvi Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Pócspetri
  • Kőkúti Általános Iskola, Fazekas Utcai Tagintézmény
  • Lőrinci Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Telephely
  • Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ady Endre utcai Telephely, József Attila körút 30-36. alatti Telephely
  • Magyarnándori Általános Iskola
  • Mátraderecskei Általános Iskola, Mátraballai Telephely
  • Mátray Gábor Általános Iskola, Görgey utcai Telephely
  • Mátyás Király Katolikus Általános Iskola, Hernádkak
  • Mocsáry Antal Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Petőfi út 13. Telephelye, Karancslapujtő
  • Mogyoródi Szent László Általános Iskola
  • Monori Ady Úti Általános Iskola
  • Monori Jászai Mari Általános Iskola
  • Monori Kossuth Lajos Általános Iskola
  • Monorierdei Fekete István Általános Iskola
  • Móri Radnóti Miklós Általános Iskola, Csákberényi Tagiskola, Károlyi József Tagiskola, Telephely
  • Nagyfügedi Arany János Általános Iskola
  • Nagyigmándi Pápay József Általános Iskola
  • Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Kálvin téri Telephely, Kecskeméti úti Telephely
  • Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Nógrádmegyeri Mikszáth Kálmán Általános Iskola
  • Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola, Tagiskola
  • Oroszlányi József Attila Általános Iskola
  • Országh Kristóf Általános Iskola, Sirok
  • Óvárosi Általános Iskola, Tatabánya, Béke utcai Telephely
  • Őrhalmi József Attila Általános Iskola
  • Pándi Általános Iskola
  • Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola
  • Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda, Nagykörű; Szent Gellért Katolikus Általános Iskola Tagintézménye, Kőtelek
  • Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Péteri
  • Polgárdi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kossuth Lajos utca 167., Kossuth Lajos utca 185.
  • Poroszlói Vass Lajos Általános Iskola, Sarudi Telephely
  • Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
  • Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola
  • Recski Jámbor Vilmos Általános Iskola
  • Rimóci Szent István Általános Iskola
  • Sütő András Általános Iskola, Tiszanána; Gárdonyi Géza Tagiskolája, Kömlő
  • Széchenyi István Katolikus Általános Iskola, Füzesabony
  • Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
  • Székesfehérvári Bory Jenő Általános Iskola
  • Székesfehérvári István Király Általános Iskola
  • Székesfehérvári Németh László Általános Iskola
  • Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola, Jenői Tagiskolája
  • Szent Anna Katolikus Általános Iskola
  • Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
  • Szent Gellért Katolikus Általános Iskola, Heves; Boconádi Tagiskola, Pélyi Petőfi Sándor Tagiskola Tarnaszentmiklós Fő úti Telephelye, Petőfi Sándor Tagiskola
  • Szent II. János Pál Katolikus Általános Iskola, Köröm
  • Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola, Csobánkai Tagiskola
  • Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola
  • Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Szobi Fekete István Általános Iskola, Árpád Fejedelem Általános Tagiskola; Kemencei Általános Tagiskola; Szokolyi Alajos Általános Tagiskola; Vámosmikolai Általános Tagiskola; Kóspallag Telephely
  • Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola
  • Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szent István Úti Telephelye
  • Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános Iskola, Kossuth Lajos úti Telephelye
  • Tatárszentgyörgyi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  • Tessedik Sámuel Általános Iskola, Albertirsa, Táncsics utcai telephely
  • Tima Endre Általános Iskola, Szárliget
  • Törteli Szent István Király Általános Iskola
  • Utassy József Általános Iskola Telephely, Bükkszenterzsébet
  • Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
  • Várkonyi István Általános Iskola Cegléd, Örkényi Úti Tagintézmény; Rákóczi úti Telephely
  • Varsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Varsány
  • Vaszary János Általános Iskola, Tata; Fekete Lajos Tardosi Szlovák Nemzetiségi Tagintézmény, Tardos; Jázmin Utcai Tagintézmény
  • Zalakomári Általános Iskola
  • Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Soponya

Óvodák

  • Alsóvadászi Óvoda
  • Baktakéki Napköziotthonos Óvoda
  • Baktakéki Napköziotthonos Óvoda Csenyétei Tagóvodája
  • Csaholci Társulás Napköziotthonos Óvoda
  • Forrói Napközi Otthonos Óvoda
  • Fulókércsi Óvoda
  • Kastélykert Óvoda, Ófehértó
  • Mandula Néni Óvodája, Paszab
  • Nyírmadai Napsugár Óvoda
  • Porcsalmai Napközi Otthonos Óvoda
  • Sényői Kölcsey Ferenc Általános Művelődési Központ Óvodája
  • Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Óvoda
  • Tiszabecsi Napközi Otthonos Óvoda
  • Tiszabercel Község Önkormányzatának Óvodája
  • Tyukodi Csodák Világa Óvoda