Komplex Instrukciós Program

www.komplexinstrukcio.hu

Ma 2017. augusztus 22., kedd, Menyhért és Mirjam napja van. Holnap Bence napja lesz.

A képzésen résztvevő iskolák

Vezető bázisiskola

 

1.      Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskola, Hejőkeresztúr

 

Képzett iskolák

 

2.      Bán Zsigmond Református Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Tiszafüred

3.      Budapest VI. kerületiVörösmarty Mihály Általános Iskola

4.      Budai-Városkapu Általános Iskola Vasas-Somogy-Hirdi Általános Iskolája, Pécs

5.      Budai-Városkapu Általános Iskola Szieberth Róbert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolája, Pécs 

6.      Bükkaranyosi Általános Iskola, Bükkaranyos

7.      Csány-Szendrey Általános Iskola Rezi Tagintézménye, Rezi

8.      Galgamácsai Fekete István Általános Iskola, Galgamácsa

9.      Fekete Borbála Általános Iskola Csere-erdő Általános Iskolája, Hencida

10.  Mátray Gábor Általános Iskola, Nagykáta

11.  Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta

12.  Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola, Tápióbicske

 

13.  Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Benedek Elek Tagiskolája, Alsózsolca

14.  Bőcsi Általános Iskola és Szakiskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Bőcs

15.  Laki Körzeti Általános Iskola, Lak

16.  Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Munkácsy Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája, Miskolc

17.  Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Győri Kapui Tagiskolája, Miskolc

18.  Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája, Miskolc

19.  Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola, Óvoda és Szakképző Iskola, Miskolc

20.  Ónodi Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola, Ónod

21.  Sajóbábonyi Deák Ferenc Általános Iskola, Sajóbábony

22.  Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola, Sajókeresztúr

23.  Selyemréti Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Miskolc

24.  Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola, Taktaharkány

 

25.  Oroszlányi József Attila Általános Iskola, Oroszlány

26.  Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye, Orosháza

27.  Búzaszem Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Alsógöd

28.  Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola,Szolnok

29.  Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája, Kecskemét

30.  Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye, Nyíregyháza

31.  Bátai Hunyadi János Általános Iskola, Báta

32.  TiszavasváriÁltalános Iskola

 

33.  Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pitvaros

34.  Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

35.  Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Pallavicini Sándor Általános Iskolája, Sándorfalva

36.  Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Almási Tagintézménye, Makó

37.  Kisteleki Általános Iskola, Kistelek

38.  Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium,Csongrád

39.  Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom

40.  Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola, Hódmezővásárhely

 

DIGI-KIP iskolák

41.  Alsóvadászi Tompa Mihály Általános Iskola

42.  Baktakéki Körzeti Általános Iskola

43.  Baktakéki Körzeti Általános Iskola Csenyétei Tagintézménye

44.  CsaholciÁltalános Iskola

45.  ForróiGárdonyi Géza Általános Iskola

46.  Ibrányi Árpád Fejedelem Ált. Iskola Sényői Tagintézménye

47.  Ibrányi Árpád Fejedelem Ált. Isk. Paszabi T. S. Tagintézmény

48.  IbrányiÁrpád Fejedelem Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

49.  Ibrányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.Tiszaberceli B.Gy. Tagintézmény

50.  ÓfehértóiÁltalános Iskola

51.  Patay István Általános Iskola, Nyírmada

52.  PorcsalmaiKiss Áron Általános Iskola

53.  Szalaszendi Körzeti Általános IskolaFulókércsi Tagintézménye

54.  Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

55.  TiszabecsiII. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

 

Frissen képzett iskolák

56.  Kiskunfélegyháza, Darvas Általános Iskola

57.  Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

58.  Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda,Túrkeve

59.  Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

60.  Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola

61. Székesfehérvári István Király Általános Iskola

 

Szakközépiskolák

62.  Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Veres Péter Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Balmazújváros

63.  Don Bosco Általános Iskola, Szakiskola, Középiskola és Kollégium, Kazincbarcika

64.  Avasi Gimnázium, Miskolc

65.  Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium, Hajdúböszörmény

Budapesti Komplex Szakképzési Centrum iskolái

66.  Budapesti Komplex SzC Pogány Frigyes Szakgimáziuma

67.  Budapesti Komplex SZC Kaesz Gyula Faipari Szakgimn. és Szakközépisk.

68.  Budapesti Komplex SZC Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari Szakgimn.

69.  Budapesti Komplex SZC Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziuma

70.  Budapesti Komplex SzC Weiss Manfréd Szakgimn., Szakközépiskolája és Koll.

71.  Budapesti Komplex SZC Kozma Lajos Faipari Szakgimnáziuma

72.  Budapesti Komplex SZC Mándy Iván Szakközépiskolája és Szakiskolája

73.  Budapesti Komplex SZC Ybl Miklós Építőipari Szakgimn. és Szakközépiskolája

74.  Budapesti Komplex SZC Újbudai Szakiskolája

75.  Budapesti Komplex SZC Modell Divatisk., Iparműv., Ruha-és Bőrip. Szakgimn. és Szakközépiskolája

76.  Budapesti Komplex SzC Kézművesipari Szakgimnáziuma

 

 

Külföldi KIP-pel érintett iskolák, szervezetek
Horvátország – Alsószentmárton
Románia – Lemhény
Románia – Szatmárnémeti
Szlovákia – Buzita
Szlovákia – Feled
Szlovákia – Ógyula
Szlovákia – Rimaszombat
Szlovákia – Szádalmás
Szlovákia – Torna
Ukrajna – Jánosi

 

 

Óvodák

1.      Porcsalmai Napközi Otthonos Óvoda

2.      Nyírmadai Napsugár Óvoda

3.      Kastélykert Óvoda, Ófehértó

4.      Forrói Napközi Otthonos Óvoda

5.      Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Óvoda

6.      Tiszabecsi Napközi Otthonos Óvoda

7.      Alsóvadászi Óvoda

8.      Baktakéki Napköziotthonos Óvoda

9.      Baktakéki Napköziotthonos Óvoda Csenyétei Tagóvodája

10.  Tiszabercel Község Önkormányzatának Óvodája

11.  Sényői Kölcsey Ferenc Általános Művelődési Központ Óvodája

12.  Mandula Néni Óvodája, Paszab

13.  Csaholci Társulás Napköziotthonos Óvoda

14.  Tyukodi Csodák Világa Óvoda

15.  Fulókércsi Óvoda

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa317
mod_vvisit_counterTegnap765
mod_vvisit_counterA héten1082
mod_vvisit_counterElőző héten3378
mod_vvisit_counterA hónapban8815
mod_vvisit_counterElőző hónapban11018
mod_vvisit_counterÖsszesn279037

Partnereink


 

Vodafone Magyarország Alapítvány